http://bip.gov.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jaworznie

Drukuj
Drukuj zawartość strony
Wyślij do znajomego
Wyślij link do artykułu
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Kontrast
Wersja strony z dużym kontrastem
Standardowy kontrast
Zwiększ czcionke
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionke
Zmniejsz czcionkę
RSS
Kanał RSS
Kontakt
 

Lokalizacja:


Wydział Gospodarki Komunalnej
Urzędu Miejskiego w Jaworznie
ul. Dwornickiego 5
fax 326181671


Kontakt:


NACZELNIK WYDZIAŁU GOSPODARKI KOMUNALNEJ
TOMASZ BACHOWSKI
tel. 326181680
e-mail: tomasz.bachowski@um.jaworzno.pl

        I. Referat Usług i Nadzoru Komunalnego

        Kierownik Referatu Ryszard Romanowski
        tel. 326181689
        e-mail: ryszard.romanowski@um.jaworzno.pl

        Główny Specjalista Teresa Bilińska
        tel. 326181688
        e-mail: teresa.bilinska@um.jaworzno.pl
             
        Inspektor - Inżynier Energetyk Miejski

        Grzegorz Pawelec
        tel. 326181669
        e-mail: grzegorz.pawelec@um.jaworzno.pl

        Specjalista Magdalena Gryzło
        tel. 326181649
        e-mail: magdalena.gryzlo@um.jaworzno.pl
     
        Specjalista Agnieszka Rytter
        tel. 326181675
        e-mail: agnieszka.rytter@um.jaworzno.pl

       Referent Monika Szałyga
       tel. 326181676
       e-mail: monika.szalyga@um.jaworzno.pl

       Główny Specjalista Mirosław Jureczka
       tel. 326181682
       e-mail: miroslaw.jureczka@um.jaworzno.pl

       Referent Joanna Błażejewska
       tel. 326181687
       e-mail: joanna.blazejewska@um.jaworzno.pl
 

       Młodszy referent Mateusz Jakubik
       tel. 326181687
       e-mail: mateusz.jakubik@um.jaworzno.pl

       Pomoc administracyjna Alicja Nachman
       tel. 326181552
       e-mail: alicja.nachman@um.jaworzno.pl

       Pomoc administracyjna Dariusz Nowak
       tel. 326181552
       e-mail: dariusz.nowak@um.jaworzno.pl



       II. Referat Lokalowy

        Kierownik Referatu Jacek Olewiński
        tel. 326181683
        e-mail: jacek.olewinski@um.jaworzno.pl
       
        Inspektor Ewa Chmiel
        tel. 326181685
        e-mail: ewa.chmiel@um.jaworzno.pl

        Podinspektor Henryka Zięba
        tel. 326181757
        e-mail: henryka.zieba@um.jaworzno.pl

        Podinspektor Zofia Koszowska
        tel. 326181757
        e-mail: zofia.koszowska@um.jaworzno.pl

        Podinspektor Agnieszka Stachańczyk
        tel. 326181757
        e-mail: agnieszka.stachanczyk@um.jaworzno.pl

        Starszy specjalista Anna Olejarz
        tel. 326181757
        e-mail: anna.olejarz@um.jaworzno.pl

        Samodzielny referent Barbara Szwed-Knapik
        tel. 326181681
        e-mail: barbara.szwed@um.jaworzno.pl
     
        Samodzielny referent Monika Koźmin
        tel. 326181684
        e-mail: monika.kozmin@um.jaworzno.pl
     
        Pomoc administracyjna Stanisław Mazur 
        tel. 326181674
        e-mail: stanislaw.mazur@um.jaworzno.pl

        Główny Specjalista Małgorzata Rogusz
        tel. 326181649
        e-mail: malgorzata.rogusz@um.jaworzno.pl

        Referent Beata Bulga
        tel. 326181674
        e-mail: beata.bulga@um.jaworzno.pl

Podmiot udostępniającyUrząd Miejski w Jaworznie
Ilość odwiedzin9722
Osoba wprowadzającaTeresa Bilińska
Osoba wprowadzająca
Kontakt: (032) 61-81-688, teresa.bilinska@um.jaworzno.pl
Opis: pracownik Wydziału Gospodarki Komunlanej
Osoba odpowiedzialna za informacjęTeresa Bilińska
Osoba odpowiedzialna za informację
Kontakt: (032) 61-81-688, teresa.bilinska@um.jaworzno.pl
Opis: pracownik Wydziału Gospodarki Komunlanej
Data utworzenia2010-10-27
Data ukazania się2012-01-31
Ostatnia zmiana2014-10-07
Data przeniesienia do archiwumbrak
Pokaż rejestr zmian

Urząd Miejski w Jaworznie
Ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno
Tel. +48 32 6181 500
fax +48 32 6181 501


BIP v5.1.6 jest częścią Systemu Informatycznego Dla Administracji Samorządowej
loading...
Proszę czekać...