http://bip.gov.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jaworznie

Drukuj
Drukuj zawartość strony
Wyślij do znajomego
Wyślij link do artykułu
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Kontrast
Wersja strony z dużym kontrastem
Standardowy kontrast
Zwiększ czcionke
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionke
Zmniejsz czcionkę
RSS
Kanał RSS
KONTAKT WYDZIAŁU INWESTYCJI MIEJSKICH
 

KONTAKT WYDZIAŁU INWESTYCJI  MIEJSKICH:

            LOKALIZACJA:  Jaworzno, Plac Górników
            ADRES: Plac Górników 5, 43-600 Jaworzno
 
            Pełnomocnik  ds. rozwoju - Krzysztof Ciemniewski

            Naczelnik:  Krzysztof Ciemniewski

            Wydziału Inwestycji Miejskich
            II piętro pok. Nr 223,
            tel. 61-81-700,
            e-mail: krzysztof.ciemniewski@um.jaworzno.pl


            WYDZIAŁ INWESTYCJI MIEJSKICH

            Tomasz Tosza - Główny Specjalista ds. Inwestycji Kluczowych
            II piętro, pokój nr 215
            tel.: 032 61-81-711
            e-mail: tomasz.tosza@um.jaworzno.pl

            Katarzyna Nowak
            Samodzielne stanowisko ds. koordynacji administracyjno - organizacyjnej Wydziału
            Inspektor
            II piętro, pokój nr 228

            tel.: 032 61-81-705

            fax.: 032 61-81-724

           

            Urszula Kramarz - specjalista

            II piętro, pokój nr 224

           tel. 032 61-81-707

           fax. 032 61-81-724



            REFERAT OBSŁUGI I ROZLICZEŃ FINANSOWYCH

            Barbara Makowska – Kierownik Referatu
            II piętro, pokój Nr 231,
            tel. 61-81-703,
            e-mail: barbara.makowska@um.jaworzno.pl

            Maria Barcik- Główny Specjalista
            II piętro pokój Nr 219,
            tel. 61-81-704,
            e-mail: maria.barcik@um.jaworzno.pl


            Małgorzata Żurawik - Inspektor
            II piętro, pokój Nr 219
            tel. 61-81-704,
            email: malgorzata.zurawik@um.jaworzno.pl
           
            REFERAT PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI:

            Andrzej Buchacz – Kierownik Referatu
            II piętro, pok. Nr 227,
            tel. 61-81-882,
            e-mail: andrzej.buchacz@um.jaworzno.pl

                                                                                   
            Andrzej Burdak - Inspektor
            II piętro, pokój nr 217
            tel.: 032 61-81-883
            e-mail: andrzej.burdak@um.jaworzno.pl

            Marcin Tosza - inspektor
            II piętro, pokój nr 216
            tel.: 032 61-81-620
            e-mail: marcin.tosza@um.jaworzno.pl

            Dariusz Rola- główny specjalista
            II piętro pok. Nr 218,
            tel.  61-81-702,
            e-mail: dariusz.rola@um.jaworzno.pl

            Tomasz Dobrowolski- główny specjalista
            II piętro, pok. Nr 216,
            tel. 61-81-620,
            e-mail: tomasz.dobrowolski@um.jaworzno.pl

            Grzegorz Cyran - Główny Specjalista
            II piętro, pok. Nr 215,
            tel. 61-81-711,
            e-mail: grzegorz.cyran@um.jaworzno.pl

Podmiot udostępniającyUrząd Miejski w Jaworznie
Ilość odwiedzin5608
Osoba wprowadzającaUrszula Kramarz
Osoba wprowadzająca
Kontakt: 032 61-81-707, urszula.kramarz@um.jaworzno.pl
Opis: pracownik Wydziału Inwestycji Miejskich
Osoba odpowiedzialna za informacjęUrszula Kramarz
Osoba odpowiedzialna za informację
Kontakt: 032 61-81-707, urszula.kramarz@um.jaworzno.pl
Opis: pracownik Wydziału Inwestycji Miejskich
Data utworzenia2012-07-26
Data ukazania się2012-07-26
Ostatnia zmiana2013-10-02
Data przeniesienia do archiwumbrak
Pokaż rejestr zmian

Urząd Miejski w Jaworznie
Ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno
Tel. +48 32 6181 500
fax +48 32 6181 501


BIP v5.1.6 jest częścią Systemu Informatycznego Dla Administracji Samorządowej
loading...
Proszę czekać...