http://bip.gov.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jaworznie

Drukuj
Drukuj zawartość strony
Wyślij do znajomego
Wyślij link do artykułu
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Kontrast
Wersja strony z dużym kontrastem
Standardowy kontrast
Zwiększ czcionke
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionke
Zmniejsz czcionkę
RSS
Kanał RSS
Kontakt
 

LOKALIZACJA  BUDYNEK  A

Referat Komunikacji
Urząd Miejski w Jaworznie
43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 33
parter, pokoje: 9, 16, 29, 29a, 30

Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych
Urząd Miejski w Jaworznie
43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 33
parter, pokoje: 10, 26, 27, 28

LOKALIZACJA BUDYNEK D

Referat Działalności Gospodarczej
Urząd Miejski w Jaworznie
43-600 Jaworzno, Plac Górników 5
parter, pokoje: 10, 11, 14, 15


KONTAKT

Naczelnik
Wydział Spraw Obywatelskich    
Małgorzata  Sikora        
tel. (32) 6181 526    pok. 28
faks: (32) 6181 501
e-mail: malgorzata.sikora@um.jaworzno.pl


Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych
Ewidencja  Ludności:
 
Jolanta Gruber
specjalista
tel. (32) 6181 542 pok.  26
e-mail: jolanta.gruber@um.jaworzno.pl 
     
Margareta Wrońska
samodzielny referent
tel. (32) 6181 523 pok. 26
e-mail: margareta.wronska@um.jaworzno.pl

Ewa Komorowska
inspektor
tel. (32) 6181 524  pok. 27
e-mail: ewa.komorowska@um.jaworzno.pl

 
Janina  Gębala
główny specjalista
tel. (32) 6181 525  pok. 27
e-mail: janina.gebala@um.jaworzno.pl

Halina Jamroz
podinspektor
tel. (32) 6181 525 pok. 27
e-mail: halina.jamroz@um.jaworzno.pl

Magdalena Pietrzyńska-Ogorzałek
samodzielny referent
tel.(32) 6181 525 pok. 27      
e-mail: magdalena.pietrzynska-ogorzalek@um.jaworzno.pl

Marzena Bałaga
młodszy referent      
tel.(32) 6181 525 pok. 27             
e-mail: marzena.balaga@um.jaworzno.pl

Aneta Chrzan   
młodszy referent      
tel.(32) 6181 527 pok. 27             
e-mail: aneta.chrzan@um.jaworzno.pl


Sprawy Wojskowe:

Agnieszka Jarzynka
główny specjalista
tel. (32) 6181 721 pok. 5 (budynek D)
e-mail: agnieszka.jarzynka@um.jaworzno.pl
    

Dowody  Osobiste:

Anna Żurawik
pomoc administracyjna
tel.(32) 6181 507  pok. 10
e-mail: anna.zurawik@um.jaworzno.pl

Marta  Prochaska
inspektor
tel. (32) 6181 506  pok. 10
e-mail: marta.prochaska@um.jaworzno.pl

Barbara Siewniak
samodzielny referent
tel. (32) 6181 504 pok. 10
e-mail: barbara.siewniak@um.jaworzno.pl

     
Referat Działalności Gospodarczej                      
e-mail: dzialalnosc.gospodarcza@um.jaworzno.pl

Kazimiera  Jamróz
Kierownik Referatu Działalności Gospodarczej
tel. (32) 6181-720   pok. 15
e-mail: kazimiera.jamroz@um.jaworzno.pl

Ewidencja Działalności Gospodarczej:

Lucyna  Boba
inspektor
tel. (32) 6181-715   pok. 11
e-mail: lucyna.boba@um.jaworzno.pl

Małgorzata  Wiernek
podinspektor
tel. (32) 6181-714   pok. 11
e-mail: malgorzata.wiernek@um.jaworzno.pl


Katarzyna Curyło - Trzupek
samodzielny referent
tel. (32) 6181-717  pok. 11
       
Transport:

Mirosława  Efemberg
inspektor
tel. (32) 6181-718   pok. 14
e-mail: miroslawa.efemberg@um.jaworzno.pl

Danuta  Borowiec
inspektor
tel. (32) 6181-719   pok. 14
e-mail: danuta.borowiec@um.jaworzno.pl


Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych:

Dagmara  Soból
główny specjalista
tel. (32) 6181-716   pok. 10
e-mail: dagmara.sobol@um.jaworzno.pl


Marta  Bzowska
inspektor
tel. (32) 6181-716   pok. 10
e-mail: marta.bzowska@um.jaworzno.pl

     

Referat Komunikacji

Marek Stalmarski
Kierownik Referatu Komunikacji
tel. (032) 61815 28 pok. 29a
e-mail: marek.stalmarski@um.jaworzno.pl


Prawa Jazdy:


Barbara Żak
inspektor
tel. (32) 6181 518 pok. 29
e-mail: barbara.zak@um.jaworzno.pl

Jadwiga Sułek-Biś
młodszy referent     
tel.(32) 61 81 519 pok. 29
e-mail: jadwiga.sulek-bis@um.jaworzno.pl


Andrzej Wiatr
specjalista
tel.(32) 61 81 517 pok. 29
e-mail: andrzej.wiatr@um.jaworzno.pl

Justyna Kadela     
młodszy referent  
tel.(32) 61 81 516 pok. 29
e-mail: justyna.kadela@um.jaworzno.pl


Rejestracja Pojazdów

Bożena Byrczek
inspektor
tel. (32) 618 15 11 pok. 16
e-mail: bozena.byrczek@um.jaworzno.pl


Anna Winiarczyk
inspektor
tel. (32) 618 15 12 pok. 16
e-mail: anna.winiarczyk@um.jaworzno.pl


Piotr Nidecki-Mikulicz
samodzielny referent
tel. (32) 6181 513 pok. 16
e-mail: piotr.nidecki-mikulicz@um.jaworzno.pl


Ryszard Kowal
inspektor
tel. (032) 6181 514 pok. 16
e-mail: ryszard.kowal@um.jaworzno.pl

Renata Dyląg
główny specjalista
tel. (032) 6181 653 pok. 30
e-mail: renata.dylag@um.jaworzno.pl

Beata Migdał
samodzielny referent
tel. (32) 6181 653 pok. 30
e-mail: beata.migdal@um.jaworzno.pl


Małgorzata Wypchol
podinspektor
tel. (32) 6181 509 pok. 9
e-mail: malgorzata.wypchol@um.jaworzno.pl

Maria Mroszczak
inspektor      
tel. (32) 6181 509 pok. 9     

e-mail: maria.mroszczak@um.jaworzno.pl
Podmiot udostępniającyUrząd Miejski w Jaworznie
Ilość odwiedzin20857
Osoba wprowadzającaMagdalena Pietrzyńska-Ogorzałek
Osoba wprowadzająca
Kontakt: (032) 61-81-527
Opis: pracownik Wydz. Spraw Obywatelskich
Osoba odpowiedzialna za informacjęEwa Komorowska
Osoba odpowiedzialna za informację
Kontakt:
Opis: inspektor
Data utworzenia2010-10-28
Data ukazania się2013-10-10
Ostatnia zmiana2015-04-09
Data przeniesienia do archiwumbrak
Pokaż rejestr zmian

Urząd Miejski w Jaworznie
Ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno
Tel. +48 32 6181 500
fax +48 32 6181 501


BIP v5.1.6 jest częścią Systemu Informatycznego Dla Administracji Samorządowej
loading...
Proszę czekać...