Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej 

 
Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej 


Komisja Rewizyjna.
W skład Komisji wchodzi 7 osób:

  1. Chudzikiewicz Wacław -zastępca przewodniczącego
  2. Dzierwa Krzysztof
  3. Guja Janusz
  4. Orzechowski Józef
  5. Pieczara Maria
  6. Radko Grzegorz
  7. Szymański Stefan - przewodniczący


Komisja Budżetu i Finansów
W skład Komisji wchodzi 8 osób:

  1. Ciołczyk Janusz
  2. Dzierwa Krzysztof
  3. Kaczmarczyk Paweł - zastępca przewodniczącego
  4. Pieczara Maria
  5. Piętak Grzegorz
  6. Szymański Stefan
  7. Węglarz Andrzej - przewodniczący
  8. Więckowski Wiesław

 

Komisja Rozwoju Miasta i Przeciwdziałania Bezrobociu
W skład Komisji wchodzi 6 osób:

  1. Dzierwa Krzysztof - przewodniczący
  2. Małocha Jerzy
  3. Milner-Brzóska Danuta
  4. Radko Grzegorz - zastępca przewodniczącego
  5. Tarabuła Marian
  6. Zuber Ewa


Komisja Gospodarki
W skład Komisji wchodzi 9 osób:

  1. Chmielewska Renata
  2. Fudała Tadeusz
  3. Guja Janusz
  4. Milner-Brzóska Danuta
  5. Piętak Grzegorz
  6. Smoliło-Żabińska Jolanta
  7. Szymański Stefan - zastępca przewodniczącego
  8. Tarabuła Marian - przewodniczący
  9. Węglarz Andrzej 


Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych
W skład Komisji wchodzi 6 osób:

  1. Bańkowski Paweł - przewodniczący
  2. Chrapek Dariusz
  3. Ciołczyk Janusz
  4. Kaczmarczyk Paweł
  5. Orzechowski Józef - zastępca przewodniczącego
  6. Smolarczyk Teresa

 

Komisja Edukacji
W skład Komisji wchodzi 7 osób:

  1. Chmielewska Renata
  2. Chrapek Dariusz
  3. Chudzikiewicz Wacław
  4. Kaczmarczyk Paweł
  5. Milner-Brzóska Danuta - zastępca przewodniczącego
  6. Pieczara Maria
  7. Zuber Ewa - przewodniczący

 

Komisja Zdrowia i Ochrony Środowiska
W skład Komisji wchodzi 6 osób:

  1. Małocha Jerzy - zastępca przewodniczącego
  2. Orzechowski Józef
  3. Smolarczyk Teresa
  4. Smoliło-Żabińska Jolanta
  5. Tarabuła Marian
  6. Więckowski Wiesław - przewodniczący

 

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki
W skład Komisji wchodzi 10 osób:

  1. Bańkowski Paweł 
  2. Chmielewska Renata
  3. Chrapek Dariusz
  4. Chudzikiewicz Wacław
  5. Ciołczyk Janusz
  6. Fudała Tadeusz - przewodniczący
  7. Kaczmarczyk Paweł
  8. Małocha Jerzy
  9. Piętak Grzegorz
  10. Radko Grzegorz - zastępca przewodniczącego
 

Liczba odwiedzin : 1004
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Jaworznie
Osoba wprowadzająca informację : Administrator Techniczny
Osoba odpowiedzialna za informację :
Czas wytworzenia: 2012-01-31 14:32:31
Czas publikacji: 2012-01-31 14:32:31
Data przeniesienia do archiwum: Brak